• Насіння_
 • Ветеринария
 • Системы полива
 • Семена

            Ласкаво просимо!

Компанія «АМІ» пропонує комплекс товарів і послуг для виробників с.-г. продукції, агрофірм та торгових організацій.
Ми пропонуємо:
насіння, добрива, регулятори росту рослин, засоби захисту рослин, обладнання для поливу, укривні матеріали, касети для вирощування розсади; кормові добавки та премікси для годівлі тварин і птиці, широкий спектр ветеринарних препаратів для лікування і профілактики захворювань домашніх і с.-х. тварин.

ПП «АМІ» є офіційним дестрибьютером в Україні таких компаній "Байер", "Сингента", "Саміт Агро Україна", а так само співпрацює з провідними виробниками насіння та забезпечує всі потреби фермерів у насіннєвому матеріалі високої якості. У нас Ви можете придбати як перевірені, давно випробувані сорти і гібриди, так і будь-які новинки світової селекції.

 У нас працюють молоді кваліфіковані фахівці, які допоможуть Вам у розробці технологічних карт, систем удобрення та захисту рослин від бур'янів, шкідників і хвороб, дадуть корисні професійні консультації по виниклих у Вас питань.

Ми прагнемо в термін поставити споживачеві всі необхідні товари, і вважаємо важливим забезпечити наших партнерів інформацією щодо їх використання.

  Наші фахівці допоможуть Вам реалізовувати найсміливіші проекти, 
використовуючи новітні досягнення сучасних технологій вирощування.

Агрономія
Агрономія
Системи поливу
Системи поливу
Ветеринарія
Ветеринарія

Актуальные товары

Мульчуюча плівка виробництво Ізраїль
Заказать

Мульчування грунту якісної плівкою - проста і дуже ефективна технологія успішного землеробства!

Переваги мульчирующей плівки:

 •     Ви рятуєтеся від додаткових витрат на боротьбу з бур'янами;
 •     Створення сприятливого мікроклімату сприяє захисту коренів рослин
      від крайніх температур;
 •     Економія води при поливі завдяки тому, що матеріал добре утримує
      вологу;
 •     Плівка ефективно захищає рослини від шкідливих комах і бур'янів,
      а так само зберігає структуру ґрунту, що дозволяє відмовитися
      від необхідності використання пестіцидов та отрутохімікатів.

 

Сашер F1
Заказать

Індетермінантний  дуже ранній особливий томат. Дуже потужна рослина. Плоди тверді коричнево – червоного кольору, 5 – 7 плодів на кисті. Ідеальний смак і аромат. Відрізняється дуже високим вмістом лікопіну. Підходить для вирощування навесні і восени в теплицях.

Середня вага плоду м            150 – 160
Толерантність                        TоMV/Vd/Va/F 0-1-2/ IR/Ma/Mi/Mj

Упаковка – 100нас, 1000нас.

Новас
Заказать

Насіння петрушки  Новас - листова петрушка c великим гладким листом. Цей потужний сорт характеризується дуже сильною енергією росту, потужним розміром листа, приємним сильним запахом петрушки. Інтенсивно-зеленого колір зберігається протягом всього періоду зростання і не жовтіє. Дуже швидко відновлюється після зрізу і при цьому розмір листа не зменшується. Призначена для "свіжого ринку і переробки

Упаковка – 100гр, 250гр, 10кг.

Фенда F1
Заказать

Рожевий індетермінантний томат, раннього терміну дозрівання. Дуже універсальний і витривалий. Підходить для вирощування  з весни на літо, так і з літа на осінь у другому обороті. Плоди вагою 200гр.,без зеленої плями, пружні. Можна перевозити на далекі відстані  без втрат. Однією з особливостей даного томата є щільність плодів і стійкість до розтріскування, але головне – високі смакові якості. Солодкий і цукристий. Рослина дуже потужна, сильна, добре розвинене. Міжвузля короткі, першу кисть закладає на 5 листку. На кожній кисті по 5-6 плодів  дуже високої якості. При висоті рослини 2м формує мінімум 10 кистей, відрізняється дуже високою врожайністю і при дотриманні агротехнології – 25кг/м2 .

Середня вага плода, г      200
Толерантність                  TM/V/Fol /For/Ff:A,B,C,D,E

Упаковка –  250нас, 1000нас.

Маша F1
Заказать

Дуже ранній партенокарпічний гібрид огірка – корнішона. При достатньому живленні формує по 6-7 плодів на кожному вузлі. Співвідношення довжина / товщина:  3,2 . Плоди без гіркоти, дозрівають дуже рано і дружно. Призначені для споживання у свіжому вигляді та переробки. Стійкий до вірусу мозаїки огірка (IR), кладоспоріозу та борошнистої  роси. Рекомендується для вирощування в скляних і плівкових теплицях, а також у відкритому грунті вертикальним і горизонтальним способами.

Довжина : діаметр             3,2 : 1
Стійкість                 CMV (IR)/Px (IR)/ Ccu

Упаковка – 250нас, 1000нас.

Наши партнеры
 • Syngenta
 • SumiAgro
 • Байер
 • Veteco
 • Seowonco
 • Rijk zwaan
 • Nunhems
 • VetFactor
 • Бейо Украина
 • ЕвроВет

Наші переваги

ПП «АМІ» динамічно розвивається оптова торгова компанія, що вийшла на ринок в 1992 році. Виросла з невеликої фірми з продажу ветеринарних препаратів, в даний час компанія є однією з найбільших в регіоні, яка надає продукцію від світових, транснаціональних і національних виробників продукції с.-г. призначення.

 

 

Оптовикам

Секрет нашого розвитку полягає у стратегії, яку ми обрали 17 років тому і якої дотримуємося зараз. Стратегія ПП «АМІ» спрямована на розширення ринку збуту, за рахунок підтримки високих стандартів обслуговування клієнтів, професіоналізму, узгодженості дій, оперативності у прийнятті рішень, системного підходу та постійне вдосконалення методів роботи всередині компанії.