Магазини

Наші магазини, що спеціалізуються на роздрібній торгівлі агрономічними та ветеринарними товарами. В агрономічному відділі ви знайдете широкий асортимент пакетованого насіння овочевих і квіткових культур, газонних трав. У нас ви можете придбати як перевірені, давно випробувані сорти і гібриди, так і будь-які новинки світової селекції.

Ми пропонуємо мінеральні та органічні добрива для садових, городніх і кімнатних рослин, регулятори росту рослин, засоби захисту рослин від шкідників, хвороб і бур'янів, якісні ґрунтосуміші.

У наших магазинах Ви можете придбати ручні сівалки, культиватори, ранцеві обприскувачі і різний садово-городній інвентар, обладнання для поливу, укривні матеріали, касети для вирощування розсади та горщики для кімнатних рослин.

Ранньою весною і восени ми запропонуємо Вам саджанці сучасних сортів полуниці в горщиках, яку ви можете висадити на дачі, так і містити у себе на балконі. Така полуниця доставляє масу задоволення її власникам, і, в особливості, їх дітям. Дуже приємно зривати стиглі ароматні ягоди полуниці прямо у себе на балконі.

Ветеринарний відділ забезпечить Вас широким спектром ветеринарних препаратів для лікування домашніх та с.-г. тварин, вакцинами, кормовими добавками, преміксами та, засобами догляду за тваринами, аксесуарами, так само в широкому асортименті корми для кішок і собак за прийнятними цінами.

У магазинах ви знайдете великий вибір літератури про рослинництві, квітникарстві й тваринництві, корисною як дачникам-любителям, так і фермерам - професіоналам.
Не втрачаючи багато власного часу на пошуки і поїздки, Ви можете отримати весь спектр необхідних товарів і послуг в одному місці, при цьому отримавши корисні консультації компетентних фахівців.

                                                          Адреси роздрібних магазинів:

1.ТКЦ «Зелений світ»
м.
Одеса, вул. Князівська, 40
т.(0482) 37-52-17
5. ТКЦ «Зелений світ»
Одеська обл., Біляївський р-н,
с. Маяки,ринок «Дністровець»
т.(066) 471-53-30
2. ТКЦ «Зелений світ»
м. Одеса, вул. Водопровідна, 6
т.(0482) 777-31-28
6. ТКЦ «Зелений світ»
Херсонська обл.,Цюрюпинский р-н,
с. В. Копані
т. (050) 490-29-03
3. ТКЦ «Зелений світ»
Одеська обл., смт Сарата,
вул. Річкова, 6
т.(04848) 2-31-76
7.ТКЦ «Зелений світ»
Херсонська обл., м. Каховка.
вул. Метитопольская 182
т. (050) 490-38-65
4. ТКЦ «Зелений світ»
Одеська обл, смт Хлібодарське,    
Тираспольск. Шосе 1   
ринок «Анжеліка»
т. (050) 490-38-65