Про нас

 

ПП "АМІ" динамічно розвівающаяся оптова торгова компанія, що вийшла на ринок у 1992 році. Яка виросла з невеликої фірми з продажу ветеринарних препаратів, в даний час компанія є одним з найбільших у регіоні, що представляє продукцію від світових, транснаціональних і національних виробників продукції сільськогосподарського призначення.

Секрет нашого розвитку полягає у стратегії, яку ми обрали 22 роки тому і якої дотримуємося зараз. Стратегія ПП "АМІ" спрямована на розширення ринку збуту, за рахунок підтримки високих стандартів обслуговування клієнтів, професіоналізму, узгодженості дій, оперативності у прийнятті рішень,системного підходу та постійне вдосконалення методів роботи всередині компанії.

 


Активна база клієнтів ПП "АМІ" налічує більше 500 партнерів, серед яких великі виробники продукції растеневодства і тваринництва, агрофірми і торгові організації, ветеринарні аптеки та клініки для яких ми пропонуємо повний комплекс товарів і послуг.

ПП «АМИ» є офіційним  дистриб'ютором багатьох компаній зі світовим ім'ям в Одеському регіоні. Знання ринку і партнерські стосунки з провідними агрокомпаніями України сприяли нам у створенні ефективного механізму продажу. Не втрачаючи багато власного часу на пошуки і поїздки, Ви можете отримати весь спектр необхідних товарів і послуг в одному місці, при цьому отримавши професійні консультації компетентних фахівців.


Для наших клієнтів ми пропонуємо різні варіанти оплати, гнучку систему знижок, гарантуємо своєчасну доставку та наявність всіх необхідних документів.

Беручи до уваги географічну віддаленість наших партнерів, ми приймаємо замовлення по телефону і здійснюємо доставку купленої у нас продукції будь-якої транспортної компанією, яку Ви віддаєте перевагу. Доставка
до приймального пункту транспортної компанії виробляється нашими співробітниками безкоштовно.

На нашому сайті ви знайдете інформацію з широкого спектру пропонованих нами товарів, інформацію щодо їх застосування. Ви можете ознайомитися з сучасними технологіями вирощування овочевих культур і технологіями виробництва продукції тваринництва.
 
ПП «АМИ» має намір зберігати лідируючі позиції на ринку сільськогосподарського забезпечення та постачання. Ми відкриті для  довгострокового і плідної співпраці, завжди готові виступити як надійний партнер.


                   Наші фахівці допоможуть Вам реалізовувати найсміливіші проекти, 
                  використовуючи новітні досягнення сучасних технологій вирощування